Other lots in this auction
-
#516
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#446TURA, Milano Italia
Een set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.
A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.No longer availableDim. h 44, 38, 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#31
Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#50
Een 18 karaats geelgouden ketting met wit en geelgouden met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 600 / 650 -
#256
Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#17
Een wortelhouten naaidoosje met een kleine lade zijdelings. Bovenaan een speldenkussen. XIXde eeuw.
A burl wood sewing box with a small drawer on the side. At the top a pincushion. XIXth century.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#210
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#101Paul Sersté
Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#171
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380
Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#495Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 225 / 275 -
#30
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.
An 18 karat yellow gold ring set with small brilliants and marquise cut sapphires of +- 0.15 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 280 / 350