#11
“La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80/120 -
#392Schneider
#213Atelier Sedap
#310
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 300/400 -
#595
A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.No longer availableDim. 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#94Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Dreef in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#381
Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.No longer availableDim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#700
Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#505
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#231Elkington
Een verzilverde milieu-de-table met kristallen schaal. Onderaan gemerkt. 19de eeuws.
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#348
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80/120