Similar lots by type
-
#437
“Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. Eerste druk. 1953.
”Surcouf - Terreurs des mers”. Ed. Dupuis. 1953.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#338Christofle, Paris
Een visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#347
Een lot van twintig strips waaronder twee originele uitgaves van ‘het fritkotmysterie’ van Urbanus. Verder enkele vroege uitgaves van Bessy en enkele Suske en Wiskes . Allen in gelezen staat.
Un lot de vingt bandes dessinées dont deux éditions originales de Urbanus, “Het fritkotmysterie”. Aussi quelques éditions de Bessy et Bob et Bobette. Usures.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#447
“Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Eerste druk, 1952.
”Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Première édition. 1952.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#467
Drie albums met gebundelde uitgaven van “Le journal de Mickey”. 1961, 1962 en 1963.
Trois albums comprenant des éditions reliées du “journal de Mickey”. 1961, 1962 et 1963.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#73
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un saphir jaune de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,09 gEstimate: € 600/700 -
#153
Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/200 -
#758
“Moeder en kind.” Een Afrikaans beeld uit gesculpteerd hout.
”Mère et enfant”. Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#438
Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#534
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#762
Een aardewerken tabakspot met messingen deksel en met opschrift “Tabac de la Semois”.
Un pot à tabac en faïence à couvercle en laiton et inscription “Tabac de la Semois”.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#449Robert Van Eyck
“De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.
“Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#586Lilihan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 418 x 332 cmEstimate: € 120/200 -
#350
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Chronographe Suisse. Antimagnétique.
Une montre pour hommes en or jaune 18 ct. Chronographe Suisse. Anti-magnétique.No longer availableDim. bruto: 78,92 gEstimate: € 400/500