#785Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.
Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#4Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340 / 380 -
#24Dirk Baksteen“Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#769Salvador Dali“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#179Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.
“Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#3142 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux gravures:- Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cmEstimate: € 50 / 80
#335Een lot diertjes van geslepen kristal, met o. a. zwaantjes, uiltjes, beertjes,... deels gemerkt Swarovski. We voegen er het originele hangvitrinetje aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé dont cygnes, hiboux, oursons etc. En partie marqués Swarovski. Nous ajoutons une petite vitrine à suspendre d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#298Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
#216Een paar buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout. Onderaan twee laden boven twee paneeldeurtjes naast een grote en bovenaan twee paneeldeuren boven een grote met spiegeltjes.
Quelques meubles à deux corps. En dessous deux tiroirs, en haut deux portes avec miroirs.No longer availableDim. h: 269 cmEstimate: € 400 / 500 -
No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100 / 150 -
#279J. Somers“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#413Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
Deux serre-livres en bronze et bois en forme de pharaons assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60