#622Richard K. KronEen grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
#577Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
#248“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
#379Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.
#564“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
#233“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
#689“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 140 -
#684“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
#578Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
#552“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#234Een paar liggende sfinxen van brons.
#247“Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.
#699“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
#668“Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.
#253“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
#679“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140 / 200
#559Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).
#750Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#557Een lot van drie koralen.
Lot de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#776Een luchter van metaal en hout met een glazen coupe. Tijdperk art deco.
#542Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“De planters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
“Les planteurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘71.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#111“De violist”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van Gaudez.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre par Gaudez.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#780Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#59Marc Eyskens“Buitenaards”. Olieverf op board. Gesigneerd en op verso gedateerd 2003.
“Extraterrestre”. Huile sur carton. Signé et daté au verso 2003.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#380Een comtoiseklok van geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
#146Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
#641The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.
The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60