Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.

Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.

Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.
SKU: 1012190419.
Category: Glaswerk.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #417

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #427

    Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.

    Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #523

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre polychrome Murano.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #43

    Een art deco vaas van Booms glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #328

    Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.

    Un lot de onze verres sur pied en verre.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #337

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #508

    Een vaas van rood Muranoglas.

    Un vase en verre rouge Murano.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.

    Une coquille en verre Murano.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #213
    Hermés Paris

    “Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.

    ”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 88 x 83 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #767

    Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Voor twaalf personen.

    Un service de couverts pour douze convives en métal argenté à motifs Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #718

    Een lot van 36 albums van “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Uitgeverij Het Laatste Nieuws.

    Un lot de 36 albums de “Eric de Noorman”. Hans G. Kresse. Edition Het Laatste Nieuws.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #133

    François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).

    François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #21

    Drie Duitse bierpullen van meerkleurig porselein.

    Trois pintes à bière d’Allemagne en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #333

    Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.

    Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #534
    Steinherz (?)

    “Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Vue de ville, Moyen-Orient”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 23 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #692
    Nels Roodhart

    “Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #799

    Een Affiche naar aanleiding van de Processie ter ere van O.L.V. van Hanswijk, ontworpen door Alfred Ost.

    Une affiche à l’occasion de la Procession de Notre Dame de Hanswijk, création par Alfred Ost.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Fiam, Italy. Bijzettafeltje van gebogen glas en met een tablet van glas. Op wieltjes.

    Une petite table en verre plié et à tablette en verre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 84 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #56

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More