Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.

Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.

Lot de cinq tapisseries faites à la machine d'après des exemples classiques, avec trois scènes de chasse.
Dim. 90 x 135 en 70 x 50 cm
SKU: 2604220356.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #356
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #157
    Dominique Alonzo

    “Muzikante in een winterse bui”. Polychroom bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    « Musicienne en temps hivernal ». Statue en bronze polychrome sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #34

    Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 7 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #217

    “Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.

    "Cérès dans un char, allégorie de l'été". Groupe en porcelaine multicolore avec de nombreuses figures. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 49,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #314
    Roger Hebbelinck

    “Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.

    "Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300
    No longer available
    Dim. 31 cm x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Handgeknoopt Afghaans tapijt.

    Tapis Afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #396

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.

    Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 83 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #46

    Een sobere grenenhouten bidstoel.

    Une chaise de prière sobre en pin.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #247

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.

    Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #539

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228
    Viertasca

    Giuseppe Armani. “Arend met gespreide vleugels”. Groot beeld van veelkleurig biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten voetstuk.

    Giuseppe Armani. "Aigle aux ailes déployées". Grande statue en biscuit multicolore. Marqué Edizione Limitata 114/1000. Avec étiquette et sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #343

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.

    Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.

    Un bol de verre incolore sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More