Other lots in this auction
-
#700Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een lot van zeven Windsorstoelen, waarbij drie armstoelen. (Eén licht afwijkend model)
Un lot de sept chaises Windsor, dont trois fauteuils. (Un modèle légèrement différent)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400 -
#85Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 24,35 gEstimate: € 750 / 800 -
#262“Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.
Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19“Koppel bij een koets” & “Koppel met hond”. Twee groepjes van meerkleurig Duits porselein.
Couple en calèche & Couple avec chien. Deux groupes de porcelaine allemande multicolore.No longer availableDim. h: 12 & 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#96Een ovale table de milieu van eikenhout en met geslagen koperen voet. vier poten, ingelegd met een sierbiesje. Jaren dertig.
Une table ovale dans l'environnement du chêne et avec base en cuivre martelé. quatre pieds, incrusté d'une garniture décorative. Années 1930.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Gilberte Thomas“Siamese katten”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Vlekjes.
Chats siamois. Aquarelle sur papier. Signée. Taches.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een gevarieerd lot bronzen, koperen, ijzeren en houten klinken, enkele kapstokken, een applique, twee kranen, monturen, enz.
Un lot varié de poignées en bronze, cuivre, fer et bois, quelques portemanteaux, une applique, deux robinets, des cadres, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de bobèches en bronze de style Louis XVI.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#43Een XVIIIe eeuwse houten graanmaat met schep. Gemerkt op de bodem.
Mesure à grain en bois du XVIIIe siècle avec pelle. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100

