Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf oude camera’s, bestaande een Zeiss Ikon Nettar, een poloraid, een Konica, een Yashika en Canon.

Een lot van vijf oude camera’s, bestaande een Zeiss Ikon Nettar, een poloraid, een Konica, een Yashika en Canon.

Un lot de cinq anciens appareils photo, composé d'un Zeiss Ikon Nettar, d'un Polaraid, d'un Konica, d'un Yashika et d'un Canon.
SKU: 2906210341.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #16

    Een wit aardewerken jardinière op sokkel.

    Une jardinière en faïence blanche sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 19 cm
    Estimate: € 36 / 50
  • #535
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #238
    Capodimonte

    “De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een poppenhuis met toebehoren.

    Une maison de poupée avec accessoires.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #512

    Een goudgepatineerde houten trumeau.

    Un trumeau en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #671

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #39

    Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale en bois patiné doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12

    Een vergulde bronzen porte-montre in de vorm van een personage. Met klein zakhorloge.

    Porte-montre en bronze doré en forme de personnage. Avec petite montre de poche.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.

    Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.

    Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #391
    W.G. & Co., Limoges

    Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More