Other lots in this auction
-
#113Een deel van een elegant theeservies van wit porselein, rijkelijk verguld en zeer fijn gedecoreerd met landschappen in grisaille. Parijs, tijdperk Empire. Theepot, melkpot, drie kopjes, twaalf schoteltjes.
Partie d'un élégant service à thé en porcelaine blanche, richement dorée et très finement décorée de paysages en grisaille. Paris, époque Empire. Théière, pot à lait, trois tasses, douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#431Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de rand versierd met capucineglazuur.
Paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et le bord décoré de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#442Karel DemelPeriod: °1942“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#325Een 18 K roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale robijn van +- 0,55 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct. et d'un rubis central de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#111Ernest DamePeriod: 1845 - 1920“L’éplucheuse de volaille”. Een verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
L'éplucheuse de volaille. Une statue en bronze argenté. Signée et cachet du fondeur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400 -
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
Un grand et un petit disque de bois fossilisé.No longer availableDim. b: 19 & 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#687Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#469Een eendeurskastje met een lade.
Une armoire à une porte avec un tiroir.No longer availableDim. 82 x 60 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400 / 600 -
#141Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.
Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.No longer availableDim. h: 15 & 17 cm 386,60 gEstimate: € 180 / 240

