Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.

Een lot van vijf oude nautische kaarten: - “The West Indies”. 1971. - “Panama Canal”. 1974. - “Mona Passage tot Dominica”. 1974. - “Guadeloupe to Trinidad”. 1974. - “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.

Un lot de cinq cartes nautiques: - “The West Indies”. 1971. - “Panama Canal”. 1974. - “Mona Passage tot Dominica”. 1974. - “Guadeloupe to Trinidad”. 1974. - “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
SKU: 2901190348.
Category: Grafiek.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #12

    “De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.

    ”La Flagellation du Christ”. Une gravure antique encadrée.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429
    Henri Schaefels

    “Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #702
    Kees Jansen

    “Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘

    ”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.
    No longer available
    Dim. 32 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #372
    Louis Clesse

    “Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #22

    “Scène uit Pastor Bonus” & “St. Antonius”. Twee ingekleurde XVIIe eeuwse gravures met handgeschilderde omlijsting. Resp. Cornelius de Boudt en Petrus Clouwet.

    ”Scène venant de Pastor Bonus” & St. Antoine”. Deux gravures en couleurs du XVIIème siècle, encadrement peint à la main. Resp. Cornelius de Boudt et Petrus Clouwet.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 & 9,5 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.

    Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #34

    “De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.

    ”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #422
    Joris Titz

    “Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.

    “Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #692

    Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.

    Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #772

    Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .

    Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. B: 31 cm; H 47 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #629
    Collet Bitker

    “Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.

    ”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #634
    Katsukawa Shuncho
    Period: 1726 - 1792

    “Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.

    ”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #654
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #734

    Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.

    Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #669
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.

    ”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328
    J. Blaeu

    Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.

    Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #679
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Cel Crabeels
    Period: °1958

    Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.

    Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 & 34 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.

    ”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #154
    Pierre Alechinsky

    “On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #49
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350

    ”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49cm x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #778

    Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #887

    Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.

    Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649

    “Haven”. Ingekleurde tekening. Draagt handtekening: Mastenbroek.

    ”Le Port”. Un dessin en couleurs. porte la signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #441
    Murano

    Een vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.

    Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 11,53 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #78

    “Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.

    ”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.
    No longer available
    Dim. 18 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #31

    Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).

    Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 30 à 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #503

    Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.

    Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.

    Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #853

    Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.

    Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #397

    Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.

    Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More