Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.

Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.

Lot de cinq paires de boutons de manchettes et une épingle à cravate dans leurs boîtes d’origine, ainsi que deux épingles dont une en vermeil.
SKU: 2508200400.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #107

    “Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.

    “La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #471

    Een lampenvoet van Imari-porselein en messing.

    Pied de lampe en porcelaine japonaise et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    “Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.

    “Geisha”. Sculpture en ivoire sculpté. Sur base en bois. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #34

    Een reeks van acht lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven in en rond Luik en Verviers. Ed. Simonau & Toovey.

    Suite de huit lithos de la série “Belgique Industrielle” aux vues d’usines importantes du XIXe siècle de la région liégeoise. Ed. Simonau & Toovey.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51

    “Jongetje”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.

    “Petit gamin”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #788

    Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.

    Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #584

    Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.

    Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.
    No longer available
    Dim. 186 x 104 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145

    Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten oude slijp en briljant met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.

    Bracelet en or jaune 14 K serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 8,66 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #781

    Een luchter naar art nouveau voorbeeld.

    Un lustre d’après l’Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #477

    Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.

    Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #714

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Miroir sorcière en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #272
    A. R. Jones

    “Bloemen plukkende moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Mère et enfant cueillant des fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 170 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More