Other lots by Val St. Lambert
#44Val St. Lambert
Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.
#59Val St. Lambert
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.
#287Val St. Lambert
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
#368Val St. Lambert
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
#373
#318Daum, France
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
#303
#57
#18
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.No longer availableDim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cmEstimate: € 35/40
#798Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een poster met betrekking tot Antwerpen aan toe.
“Anvers anno 1985”. Signée hors planche. Nous ajoutons un poster relatif à Anvers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#478
#738
Een sobere ronde houten wandklok.
#354
“Jonge vrouw in landschap met paarden”. Gesigneerd en genummerd 133/200.
“Jeune femme et paysage avec chevaux”. Signée et numérotée 133/200.No longer availableDim. 51 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Een éénjarenklok onder stolp met porseleinen wijzerplaat.
#541
Statuette d’un sage chinois avec branche fleurie. Travail chinois, début du XXe siècle. Sur socle en bois sculpté.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 400/600 -
#428
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#158F. Moulaers
“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
“Belgium”. Met afbeeldingen door A. Forestier. Ed. 1908.
#712Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“Dorpsstraat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue de village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 18,5 cmEstimate: € 30/40 -
#837
#516
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. 97 x 120 x 55 cmEstimate: € 260/400