Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw.

Een lot van vijf verschillende borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw.

Lot de cinq assiettes différentes en porcelaine d’Imari. XIXe et XXe siècle.
SKU: 1004180493.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #213

    Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.

    Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.
    No longer available
    Dim. 176 x 86,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #624

    Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. 220 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #636

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #604

    Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.

    Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #681

    Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.

    Pinceau asiatique en ivoire et corail.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #800

    Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.

    Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #145

    Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.

    Un banc en orme robuste. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 98 x 177 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #816
    Limoges

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?

    Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #581

    Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.

    Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #813
    Limoges

    Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #588

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #623

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.

    Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 104 x 97 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #594

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #245

    Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.

    Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 85 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801

    Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.

    Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #807
    Limoges

    Een lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.

    Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #195

    Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.

    Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 169 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #628

    Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #586

    Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.

    Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 x 142 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #514
    Emile Gastemans

    “Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.

    “Couple espagnol”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #89

    “Romances bij het water”. Een paar litho’s op textiel. XIXde eeuw.

    ”Romances auprès de l’eau”. Quelques lithographies sur textile. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #118

    Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #74
    A. Bastien

    “Stilleven met kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte aux cerises”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545
    Swarovski

    Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een zeilboot, een schommelpaard, een race-auto en een vliegtuig.

    Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 10 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #111

    Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.

    Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #242

    Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.

    Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.
    No longer available
    Dim. 199,73 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohouder en een kruisje.

    Porte-photo en or jaune 18 ct gravé. Ainsi qu’un petit cruxifix.
    No longer available
    Dim. 6,37 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #34
    Floris Jespers

    “Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een kaarttafel van mahoniehoutfineer met een klapblad en vier tapse poten. Vilt recent vervangen.

    Une table à jeu en bois de placage acajou, tablette rabattable et quatre pieds fuseaux. Le feutre à été remplacé récemment.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More