#808Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#428“Pauzerende werkmannen”. Een groepje van gepolychromeerde zachte pasta. Chinees werk.
“Le repos des ouvriers”. Groupe en pâte tendre polychrome. Travail chinois.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30
#676Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.
#690Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#230Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bloemvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de fleur serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 19,17 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#708Een lot Chinees porselein, bestaande uit twee borden, een kommetje, een vaasje, twee theepotjes en een gemberpotje.
Lot de porcelaines de Chine dont deux assiettes, un bol, un petit vase, deux théières et un pot à gingembre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#358Een pot en schaal van Brussels porselein met bloemendecoratie.
Pot et son présentoir en porcelaine polychrome de Bruxelles. Décor aux fleurs.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#421Een kinderserviesje van Limogesporselein.
#240Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,13 gEstimate: € 1200 / 1400