#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#403Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80 / 100 -
#151Een paar kindjes van zandsteen.
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83“Livre d’or du centenaire Belge”.
”Livre d’or du centenaire Belge”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25 / 35