Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein. (één met haarscheur).

Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).

Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).
Dim. l 28 Ø 21,5 cm
SKU: 1012190701.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #701
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #27

    “Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.

    ”Sport trainer”. Ancien jouet dans emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #326

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #213
    Hermés Paris

    “Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.

    ”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 88 x 83 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #584

    Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.

    Une petite chaise à revêtement en tissu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #226

    Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.

    Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.
    No longer available
    Dim. 225 x 160 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #499

    “Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.

    Un meuble de vestibule. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. 177 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #441

    Twee engelenkopjes van gepolychromeerd en verguld hout en een wijwatervaatje van biscuit, eveneens getooid met een engelenkopje.

    Deux petites têtes d’anges en bois doré et polychrome et un bénitier en biscuit, également décoré d’une tête d’ange.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #424

    Een luchter naar art nouveau voorbeeld.

    Un lustre d’après l’Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #39

    Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More