#155Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#573Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
#490Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#661Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
#306Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#52“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 36cmEstimate: € 80 / 120