#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#282“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#158Een brede houten tuinbank.
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80