Other lots in this auction
-
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#360Een paar oorbellen van 18 karaats wit goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee ovale koraal cabochons.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux cabochons ovales en corail.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 450 / 550 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#571Antoine BaryePeriod: 1796 - 1875“Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.
Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bonjour Madame Manoire . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667Een glazen stolp met negen vlinders.
Une cloche avec neuf papillons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#352“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545Een boekenkast op tapse poten met drie legplanken en onderaan twee paneeldeurtjes.
Bibliothèque sur pieds gaines et avec trois étagères. Le bas à deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 80 / 120

