Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf verschillende inktpotjes, waarbij één van porselein in de vorm van een stapeltje petit beurre-koekjes, één kristallen met zilveren montuur, één in doosje, één in doosje met zilveren deksel en één van cloisonné op messing (dekseltje los).

Een lot van vijf verschillende inktpotjes, waarbij één van porselein in de vorm van een stapeltje petit beurre-koekjes, één kristallen met zilveren montuur, één in doosje, één in doosje met zilveren deksel en één van cloisonné op messing (dekseltje los).

Un lot de cinq encriers différents, un en porcelaine sous la forme d'une pile de biscuits au petit beurre, un cristal avec monture en argent, un dans une boîte, un dans une boîte avec un couvercle en argent et un de cloisonné sur laiton (couvercle desserré).
Dim. h: 3 - 10 cm
SKU: 2710200008.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #105

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.

    Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.
    No longer available
    Dim. bruto: 19,13 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #362

    Een paar kuipfauteuils met cannage.

    Paire de fauteuils à sièges baquets cannées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #654

    Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.

    Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #371

    Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.

    Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113
    S. Benvenuti

    Een zilveren medaille. Gesigneerd. Uitgave van de Franklin Mint.

    Une médaille d'argent. Signée. Délivrée par la Franklin Mint.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #322

    Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

    Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 165 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #204
    Joost Kampen
    Period: ° Amsterdam

    “Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Drie porseleinen eieren versierd met Chinese personages (verschillende afmetingen) en een oosters koperen schaaltje met een emailversiering met centraal een pauw.

    Trois oeufs en porcelaine décorés de personnages chinois. Différentes tailles. Ainsi qu’un petit plat oriental en cuivre à décor d’un paon.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #326

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #489

    “Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een monogram ‘O.K.’ en 1967.

    Nature morte aux fleurs. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme O.K. et 1967.
    No longer available
    Dim. 45 x 29 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #60

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.
    No longer available
    Dim. 9,75 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More