Similar lots by type
-
#248
Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#735
Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/65 -
#771
Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#446Henriette Ronner
“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#253
Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500/4000 -
#730
Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#445
Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#661
De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#710
Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#364
Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60/80 -
#739Noritake
Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#740Val Saint-Lambert
Een paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#295
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#523
“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#734
Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#668
Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#773
Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#745
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#657
Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#720
Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#777
Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20/25 -
#677
Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#750
Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#325Val St. Lambert
Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/125 -
#690
Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/180 -
#762
Een lot grote en kleine poppen met toebehoren, waaronder kleertjes, een kastje, een bed en een wagentje.
Lot de grandes et petites poupées et accessoires, dont vêtements, un meuble, un lit et une charrette.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#562Corneille
“Vrouw met kat en vogel”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 113/150 buiten de plaat.
“Femme, chat et oiseau”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 113/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#795
4 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
Quatre chaises en noyer style Louis Philippe avec assises cannées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#559W. Hogendijk
“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#632
“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
“Moulin au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wiegers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#210
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600/700 -
#788
“Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#490Swarovski
“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#22H. Zondervan
Een oude barometer. Werkende staat.
Un vieux baromètre. En état de marche.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100