Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
Limoges France

Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.

Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.
Dim. Ø 29 en 23 en 21 cm
SKU: 1012190407.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #752
    Anton Heyboer

    “Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478

    Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis: - “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes. - “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”. - “Het eilandje”. - “De Antwerpsche Poesje”. - enz.

    Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale: - “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes. - “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”. - “Het eilandje”. - “De Antwerpsche Poesje”. - etc.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #744

    Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.

    Un vase en verre de Doyen, Havré-Ville. période Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179

    Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.

    Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #561

    Geannuleerd

    Annulé
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #262
    George Steel

    “Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    ”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #489
    Noël Vos

    “Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrameerd en genummerd 42/60 buiten de plaat

    ”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #327

    Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.

    Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. vitrine 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #151

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #75

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #397

    Een doofpot van ijzer en messing.

    Un étouffoir en fer et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More