#613Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#267Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#463“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#683Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#468Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 40 / 50