Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
Limoges France

Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.

Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.
Dim. Ø 29 en 23 en 21 cm
SKU: 1012190407.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #339
    Evert Pieters
    Period: 1856 - 1932

    “Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39

    Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #582
    Camiel Van Breedam

    “De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.

    ”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.
    No longer available
    Dim. 70 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #758

    Een lot strips, bestaande uit 45 albums van Suske en Wiske, 4 albums van Bessy, vier albums van Jerom, een album van De Rode Ridder en een promotioneel album voor Cera.

    Un lot de bandes dessinées, dont 45 albums de Suske et Wiske, 4 albums de Bessy, 4 albums de Jerom, 1 album de De Rode Ridder et un album de promotion pour Cera.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.

    Un lot varié, comprenant une paire de jumelles, un oeuf d’autruche, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #496
    Kazak

    Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.

    Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 207 x 154 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.

    Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #191

    Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.

    Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #572
    Jan Burssens
    Period: 1925-2002

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    ”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 43 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #68
    Yalacta, France

    Een art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.

    Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre polychrome Murano.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More