#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36
#6“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#609“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
#159Pirelli (?)“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#455Een 10 karaats wit gouden ring bezet witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#495Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120