#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300 -
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
A terracotta salad bowl, dated '97 with an abstract face on the bottom. Marked and numbered.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#591Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.
Märklin Ho, E44039 electric locomotive, manufactured in 1953, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#107Leon Bertaux“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
"3 Putti". A faux marble bas relief sculpture with a gilded ornamental wooden frame. On the back, there is an embedded bronze plaque, dated 1889.No longer availableDim. 35,5 x 27cmEstimate: € 150 / 250 -
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#383Photogravure De Schutter NV“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
"Once upon a time, there was a print that spoke." Calendar with prints of Tintin. Dated 1979. With permission from the publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#605Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 850 / 950 -
#42Goebel“Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.
"Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#398HergéVier albums van Tintin. L’ile noir, Le lotus bleu, Le secret de la licorne en Au pays de l’or noir.
A lot of 4 old Tintin comics: L’ile noir, Le lotus bleu, Le secret de la licorne en Au pays de l’or noir.No longer availableEstimate: € 100 / 120