#386
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#202Luc Goossens
#641
Een gevarieerd lot van 10 Chinese dekselpotjes waarvan enkele met schilferschade en haarlijnscheurtjes.
#453
Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.No longer availableDim. 23 x 15 x 20 cmEstimate: € 150/250 -
#569Alphonse AllaertsPeriod: 1875 - ?
“Landschap met 4 bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd A. Allaerts.
#290
An 18kt rose gold necklace with pendant set with movable diamonds and diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 800/900 -
#362Pat Wouters
Een lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
#629
#674
Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
A large cut mirror in an oak frame.No longer availableDim. h 168 x b 91 cmEstimate: € 40/60 -
#312J Callaert
"Still life with flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Recto label.No longer availableDim. 23 x 17cmEstimate: € 40/60 -
#430
Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#270
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 500/600