#79Karel Jan Van den Heuvel“Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.
Quelques natures mortes de fleurs. Huile sur papier.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#522Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +-0,38 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300 -
#624Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Flore surréaliste. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 240 -
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#66Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Une radio portable, modèle Trans-Oceanic Royal 3000-1. Signes d'usure.No longer availableDim. 26 x 32 x 13 cmEstimate: € 40 / 45 -
#650Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.No longer availableEstimate: € 250 / 350