#521Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
#453Paul Goris“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#354“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
Paysage indien. Signé N. Pringadi.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50