Similar lots by type
-
#747
Een lot van vier kunstboeken met betrekking tot Clovis Trouille, Marcel Duchamp, Frans Masereel en Jean Brusselmans.
Un lot de quatre livres d’art - Clovis Trouille, Marcel Duchamp, Frans Masereel et Jean Brusselmans.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#418
Een lot boeken met verschillende thema’s, waaronder China, Antwerpen, Karel de Stoute en schatten uit de nieuwe wereld.
Lot de livres aux thèmes différents dont la Chine, Anvers, Charles le Hardi et Trésor du Nouveau Monde.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#737
Drie boeken met betrekking tot Afrikaanse maskers en kunst.
Trois livres au sujet de l’art et des masques africain.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#49
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#497
Een lot van zes banden met weekbladen van het einde van de XIXe en de eerste helft van de XXe eeuw, waaronder “Le monde illustré” & “Le patriote illustré”. We voegen er twee volumes van ‘Le million’ aan toe.
Six volumes d’hebdomadaires de la fin du XIXe siècle et de la première moitié du XXe siècle dont “Le Monde Illustré” et “Le Patriote Illustré”. Nous ajoutons deux volumes de “Le Million”.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1051
En lot van vier kunstboeken met betrekking tot Servaes, Raveel, Matisse en Van Gogh.
Lot de quatre livres traitant les artistes Servaes, Raveel, Matisse et Van Gogh.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#693
Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.
Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300/400 -
#861
Een diepe schaal van glaspasta.
Plat creuse en pâte de verre.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#537
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee oude mannen met een mand.
Paire de netsukés en ivoire sculpté et partiellement polychrome représentant deux vieillards avec une corbeille.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#100Chronomètre Boon
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met 18 karaats geel gouden ketting met hanger met een afbeelding van Ambiorix.
Montre de poche en or jaune 18 ct et sa chaîne également 18 ct avec pendentif représentant Ambiorix.No longer availableDim. Bruto: 114,86 gEstimate: € 1200/1400 -
#588
Een Chinees porseleinen schaaltje met sang-de-boeufglazuur.
Une coupelle en porcelaine chinoise sang-de-boeuf.No longer availableDim. Ø:14 cmEstimate: € 220/280 -
#517
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#297
Een schemerlamp op bronzen voet in art nouveaustijl met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Lampadaire au pied en bronze de style art nouveau et au abat-jour dans le style de Tiffany.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/200 -
#190
Een famille jaune langhalsvaas van Chinees porselein. Decor met pioenen en kraanvogels in bomen. Onderaan de buik gestileerde golven. Onderaan een zegelmerk “Qianlong Nian Zhi” in een dubbel vierkant in blauw onder glazuur. XIXde eeuw. Met analysecertificaat.
Vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille jaune aux pivoines et aux grues dans un arbres. Vagues stylisées vers le bas de la panse. Sous la base marque sigillaire “Qianlong Nian Zhi” dans un double carré en bleu sous couverte. XIXe siècle. Avec certificat d’analyse.No longer availableEstimate: € 1800/2200 -
#457
Een grote dekselvaas van Imari-porselein, bovenaan versierd met een tempelleeuw.
Grand vase couvert en porcelaine d’Imari, surmonté d’un chien de Pho.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#771Daum, France
Een lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.
Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#824
Een paar vazen van blauw en wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
Paire de vase en opaline bleue et blanche à décor de fleurs peintes à la main. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40