Similar lots by type
-
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#402
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#661
Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/250 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#768
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#578
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270/320 -
#647
Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#449
Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#567
Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180/250 -
#577
Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200/250 -
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#667
Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90/120 -
#749Royal Kentucky
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270/320 -
#671
Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#548
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#657
Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.No longer availableDim. Ø 8,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#182Jos SlootmaeckersPeriod: °1926
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 35/50 -
#158
Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan
Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/160 -
#290
Een 18 karaats roze gouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une demie alliance en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 350/450 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#416
Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.
Un lot de six chaises sculptées style Louis XVI. Un siège manquant.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#181Delheid
Een zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000/1200 -
#167
Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 400/500 -
#272
“St. Jozef met Christus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Saint-Joseph et le Christ”. Huile sur toile marouflée. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#776
Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe
Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 162 cmEstimate: € 200/300 -
#394
Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en rood schildpad met een gesculpteerd houten corpus. Mancos. Eerste helft XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et écaille rouge. Corps en bois sculpté. Première moitié du XIXe siècle. Manquants.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#746
Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne avec deux grands tiroirs et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 76 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#122Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée ‘76.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 150/250