Other lots in this auction
-
#68“Chasse et pêche”. Een lot ingebonden tijdschriften. Jaargangen 1905 tem 1910 in vijf banden.
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#843Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#613Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#797Twee vol messingen inktstellen in barokke stijl met glazen inktpotjes, waarvan één manco.
Deux encriers en laiton plein, style Baroque, récipients à encre en verre, un manquant.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#389Een vel met postzegels t.g.v. Rubensjaar 1977, ingelijst. Met filatelistenloep en snijtoestel.
Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#815Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.
Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#401Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.No longer availableDim. h: 34 - 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Céramique MontoiseEen art deco pijprokersstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een potje en een asbak met luciferhouder op dienblad. Ontwerp van Antoine Dubois. Jaren ‘20.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#104Oscar Mulkens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècleNo longer availableDim. h: 48 cm / 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 500 / 600

