Other lots in this auction
-
#152Frans Van GielPeriod: 1892-1975“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur de cuisine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#217Een oude Belgische vlag.
Un ancien drapeau belge.No longer availableDim. 240 x 200 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#640Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met hartvormige hanger. (één ketting te herstellen).
Une chaîne à trois rangs en or blanc et pendentif en forme de coeur (une chaîne à restaurer).No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 850 / 950 -
#143Royal Dux“Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.
”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 300

