Other lots in this auction
-
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#652Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#514“Kermisorkest”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Orchestre de kermesse”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#85Baume & MercierEen 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#439Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
Un ensemble à whisky en cristal, avec une carafe et seau à glace.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
Trois reliefs du XIXème siècle en terre de pipe sous verre.No longer availableDim. h: 5, 6 & 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#115Franz Josef van Oostenrijk. 1915. Een gouden munt 986 ‰ en 3,48 g. in een 9 karaats geel gouden hanger.
Franz Josef d’Autriche. 1915. Une pièce en or 986 ‰ et 3,48 gr. Dans un pendentif en or jaune 9 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 150 / 200 -
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
Un grand miroir avec rebord doré.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#674“Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.
”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100 / 180

