Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes geslepen en gegraveerde kristallen glazen, oranje in de massa, met bloemdecor.

Een lot van zes geslepen en gegraveerde kristallen glazen, oranje in de massa, met bloemendecor.

Un lot de six verres en cristal taillé et gravé, orange dans la masse, décor de fleurs.
Dim. h 11 cm
SKU: 2506190864.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #864
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #342
    Theo Verstreken
    Period: 1885-1963

    “Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #858

    Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’

    Une baïonnette ancienne allemande. Marque ‘Weyersberg-Kirchsbaum Solingen’.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #277

    Een Duits goudweegschaaltje in gesculpteerd houten kistje. Drie gewichtjes manco. XVIIIe eeuw.

    Une balance à or allemande dans un coffret en bois sculpté. Trois poids manquants. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    “Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.

    ”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383

    14 albums Artis Historia.

    14 albums Artis Historia.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #134
    Al. De Dobbelaer

    “Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Dezeine

    “Parkvijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Etang de parc”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    “Oude wijze met staf en lotustak”. Een beeld van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    ”Vieil homme et branche de Lotus”. Une statue en ivoire finement sculptée. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 42 (z.s.)
    Estimate: € 550 / 600
  • #428

    Zes meerkleurige borden met karikaturale voorstellingen. Vermoedelijk Hollands. Enkele beschadigingen.

    Six assiettes polychromes , représentations caricaturales. Probablement hollandais. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #92

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #783

    Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #898

    Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.

    Un ensemble à whisky en cristal, avec une carafe et seau à glace.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More