#639
Een onderofficierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
#771
Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#371
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
#426
Een bijzetmeubeltje met één lade.
#785
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#521
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanche de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 140 -
#265
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.
#759
#617
#794
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#331
Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.
Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200 / 1500