Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

A lot of six saint figures, including 2 in wax, 1 porcelain, 2 in biscuit, and 1 in plaster. Three with glass dome.
Dim. h 33 cm
SKU: 3001240694.
Categories: Beeld, Biscuit, Glas, Hout, Plaaster, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #694
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #603
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #317

    Lot verzilverd metaal: een boterpot, een doosje en een coupe met onderschaal.

    Lot silver-plated metal: a butter dish, a box, and a coupe with an underplate.
    No longer available
    Dim. H: 8 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #336

    Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.

    A bedside table with 1 regular door and 1 rolling door with minor veneer damage and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 80 x 37 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #570

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale aquamarijn van +- 6,18 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central aquamarine of approximately 6.18 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #532
    E.P. Jacobs Blake & Mortimer

    Een lot van 9 strips, softcover, Lombard Uitgaven, waaronder 1e druk Het geheim van de zwaardvis I&II, Het geheim van de grote pyramide, Het gele teken, Het raadsel van Atlantis, S.O.S. Meteoren, De Valstrik, en bijgevoegd de “U” Straal.

    A set of 9 comic books, softcover, published by Lombard, including 1st edition The Secret of the Swordfish I&II, The Secret of the Great Pyramid, The Yellow Sign, The Mystery of Atlantis, S.O.S. Meteors, The Trap, and with attached "U" Ray.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #569
    Graf von Henneberg Ilmenau

    Een 15-delig porseleinen kobaltblauwe theeset, bestaande uit 6 kopjes en schoteltjes, theekan, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.

    A 15-piece porcelain cobalt blue tea set, consisting of 6 cups and saucers, teapot, sugar bowl, and creamer. Marked at the bottom. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.

    A vintage Mid-Century folding table with rotating tabletop, 1 drawer with bottom shelf. Brussels Expo'58 design.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 x 53(x2)cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #438

    Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.

    Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677

    Een oude vilten buishoed in zijn originele doos, Chr. Händel, Bayreuth.

    An old felt top hat in its original box, Chr. Händel, Bayreuth.
    No longer available
    Dim. maat 60
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #231

    Een Hollywood Regency tafellamp met als voet een messing lotusbloem. Ca. jaren 80 van de vorige eeuw.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass lotus flower base. Approximately from the 1980s.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #613
    Wiskemann

    Een koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een blauw wit Chinees porseleinen opium dekselpotje, met aankoopbewijs. Draagt zegel onderaan.

    A blue and white Chinese porcelain opium jar with lid, with proof of purchase. Bears seal at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 10,5cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More