#71
#316
#412
Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
#493
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
#648
Een zonnewijzer in messing en gelakt gietijzer.
Cadran solaire en laiton et fonte laquée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 150/160 -
#767
Een paar vol messingen neogotische kandelaars.
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#537
Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Deux vases hexagonaux aux pivoines en ivoire finement sculpté. Les vases décorés de faisans gravés, des lettres en calligraphie au verso. Quelques feuilles détachées. Signés. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 300/400 -
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
#101‘Le Must’ de Cartier
Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80/120