Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.

Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.

Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.
SKU: 2909200399.
Category: Meubel.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #399
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #755

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.

    Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #764

    Een tweeledig eikenhouten lakenkast.

    Lingère à deux corps en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #833

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #785

    Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.

    Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #774

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #795

    Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.

    Une table basse rectangulaire avec plateau en onyx, décorée de fleurs incrustées de divers types minéraux.
    No longer available
    Dim. 110 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #806

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #496

    Een gatelegtafel.

    Une table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 127 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #736

    Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.

    Fauteuil sculpté et laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #648

    Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.

    Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.
    No longer available
    Dim. h: 91; Ø: 43 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #696

    Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.

    Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #775

    Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.

    Table anglaise à abattants.
    No longer available
    Dim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)
    Estimate: € 200 / 300
  • #793

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een gefineerd rond bijzettafeltje in art deco-stijl met drie laden.

    Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco. Ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #770

    Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Coffre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. b: 113 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #780

    Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 108 x 156 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #798

    Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.

    Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.

    Bibliothèque de style Chippendale ouvrant à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 190 x 130 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #816

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #761

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #759

    Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 201 x 103 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #783

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716

    Een kleine étagère van chroom en glas.

    Petite étagère en chrome et verre.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #436

    Een houten serveerwagentje met glazen blad.

    Charrette de service en bois à tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 81 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #364
    D.W.

    Een porseleinen dessertserviesje met vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Petit service à dessert en porcelaine à décor doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    Twee paar aquarellen van Belgische militairen, waarbij twee van Belgische lanciers uit 1860, gesigneerd J. P. Tabry, ‘71. Eén met lichte vochtschade.

    Deux paires d’aquarelles de militaires belges dont deux des lanciers de 1860, signées J.P. Tabry ‘71. Une avec taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 & 31 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #723

    Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.

    Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.

    Bouddha tibétain en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #659

    Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.

    Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #138

    Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.

    Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #465

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux différents alliances en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #476
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Carpette en laine et soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #487

    Een vitrine-automaat in de vorm van een trompetspelende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.

    Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #818

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #652

    Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.

    Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More