Other lots in this auction
-
#865Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#291
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#828
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#761
Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.
Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.No longer availableDim. diam 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#277De Vos
“Jonge vrouw bij buste”. Een art nouveau groep van tin. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
”Jeune femme et buste”. Un groupe Art Nouveau en étain. Signé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 350 / 400 -
#703
Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552
“Barscène”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Scène de bar”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40 / 60