Other lots in this auction
-
#391
Een antieke messingen beddenpan met smeedijzeren handvat.
Un bassin de lit antique en laiton et manche en fer forgé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 50/60 -
#730
“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Bovenaan met mahoniehouten front. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise avec coffre en chêne. Le front est en acajou.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200/300 -
#513
“Man met kevie”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Homme à la cage aux oiseaux”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#680
Een Chinese kast van gelakt hout met vier deuren en met los onderste deel. Versierd met een decor van vogels op bloeiende struiken.
Une armoire chinoise en bois laqué à quatre portes et une partie en dessous détachée. Décoration d’oiseaux sur des buissons.No longer availableDim. 152 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#344Louis IcartPeriod: 1880 - 1950
“Le jardin japonais”. Een kleurenlitho. Buiten de plaat gesigneerd. Gepubliceerd als bijlage bij een uitgave van “L’Illustration”.
“Le Jardin japonais”. Litho en couleurs. Signée hors planche. Publication annexe de L’Illustration.No longer availableDim. 22,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#52Fr. Nobis
“Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#600
Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400/500 -
#450
Een sobere houten dekenkist.
Une malle à couvertures sobre.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 200/240 -
#440
Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.
Une vitrine à suspendre à deux portes. Un verre est cassé.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 120/200 -
#519Jehan FrisonPeriod: 1882-1961
“Stilleven met bloemenvaas en theepot”. Aquarel op papier. Gomonogrammeerd.
“Nature morte au vase fleuri et théière”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#766
Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60/80