Other lots in this auction
-
#509
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening “Verwey”.
”Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: “Verwey”.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 100/160 -
#251
Twee paar runderhoorns met wandbevestiging.
Deux paires de cornes de boeuf comme décoration murale.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 150/200 -
#784
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout op een centrale zuilvormige poot, eindigend in vier leeuwenpoten en op wieltjes.
Une table ovale à allonges en acajou sur un pied central en colonne se terminant en quatre pattes de lion et sur roulettes.No longer availableDim. 116 x 140 cmEstimate: € 200/240 -
#399
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#291
Een schotel van Duits porselein met een handgeschilderd zicht op Temse in het plat.
Un plat en porcelaine d’Allemagne avec un décor peint à la main dans le plat, vue sur Temse.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 30/40 -
#648O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#317
Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
Une garniture de fumeur en fer forgé, décoration de motifs de feuilles.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60/100 -
#534
Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320/400 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/400 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljant van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250/350 -
#35
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 500/600 -
#142Franz Van DammePeriod: 1858 - 1925
“De buitenhaven van Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le port extérieur de Vlissingen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 120/200