Other lots in this auction
-
#486
Een paar nachtkastjes met een lade en een deur met twee verschillende marmeren bladen.
Paire de tables de chevet avec un tiroir et une porte et des tablettes différentes en marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#663Suzanne ThienpontPeriod: 1905 - 2003
“Convergentie”. Gemengde techniek op schildersboard. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1961.
“Convergence”. Technique mixte sur carton. Signé et daté au verso 1961.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 150/200 -
#125
“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
“Footballeur”. Statuette en régule à patine brune.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#660Ecuador
Een archeologische object. Ter plaatse aangekocht.
Objet archéologique. Acheté sur place.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/200 -
#622Pol. Lombard
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50/80 -
#79Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#546
Een Chinese salontafel van roodgelakt hout en versierd met inlegwerk van parelmoer.
Table de salon chinoise en bois laqué rouge et décoré de nacre.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#740Ecuador
Archeologische objecten: gewichten van hout gebruikt bij het weven. Ter plaatse aangekocht.
Objets archéologiques: des poids en bois utilisés au tissage. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#382
“Prise de la Bastille”. Ingekleurde ets. Ed. J. Chereau, Paris.
“Prise de la Bastille”. Eau-forte colorée. Ed. J. Chereau, Paris.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#907Stein
Twee bierpullen van melkglas en porselein. De eerste “Erinnerung an meine Dienstzeit” met afbeelding van Garnizoen Trier (H. 21 cm), gemerkt BMF (C. Koch GmbH, Nürnberg). De tweede met gedrukt decor van jagers in een boot (H. 28 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#201
Een eetkamer in eclectische stijl, bestaande uit een lange buffetkast met vier paneeldeuren, drie laden en een marmeren blad, een verlengbare tafel, twee armstoelen en vier stoelen. Begin XXste eeuw.
Salle à manger de style éclectique comprenant un long buffet à quatre portes à panneaux, trois tiroirs et une tablette en marbre, une table à rallonges, deux fauteuils et quatre chaises. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 1800/2400