Similar lots by type
-
#41“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#643“La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#338Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
Un lot important et varié de livres d'art.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#644Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#465Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
Un tapis en laine caucasien noué à la main.No longer availableDim. 300 x 217 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
Un coffret en pin peint avec un motif chrétien.No longer availableDim. H. 27,5 x 48 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Een paar bekertjes van 925% zilver op houten voetstukjes. Gemerkt van Wolfers.
Une paire de tasses en argent 925 sur socles en bois. Marquées par Wolfers.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#130Een 18 K geelgouden ring bezet met email en een smaragd van +- 20 ct. Maat 50.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 230 / 280 -
#637Een oude kepie van de RTT.
Un vieux képi de la RTT.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#470Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 245 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#699Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
Miroir mural en bois doré avec console. Travail italien.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een vierdelig serveerbestekje met zilveren handvatten. Sauslepeltje beschadigd.
Couvert de service en quatre pièces avec poignées en argent. Cuillère à sauce endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50

