Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.

Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.

Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.
SKU: 2906210347.
Category: Boek.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.

    Un lot important et varié de livres d'art.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #41

    “Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.

    Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #643

    “La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.

    La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #54
    Freddy Reynaert

    “Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323

    Een sober houten schrijfkoffertje.

    Un écritoire en bois sobre.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #433

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral noir et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.
    No longer available
    Dim. 160 x 106 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #47

    Een gesculpteerde albasten sierconsole met vruchten.

    Une console ornementale en albâtre sculpté avec des fruits.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #56

    Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.

    Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595

    Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).

    Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).
    No longer available
    Dim. 390 x 300 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.
    No longer available
    Dim. 141 x 96 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #92

    “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161
    Royal Dux

    Een sierstuk van zachte pasta, getooid met twee personages. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un vide poche de pâte tendre, orné de deux personnages. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668
    Meridian, Switzerland

    Een kompas in kokertje.

    Une boussole dans un tube.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More