Similar lots by type
-
#41“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#643“La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#338Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
Un lot important et varié de livres d'art.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75 -
#175Een 18 K witgouden hangertje bezet met kleine diamantjes en een centrale smaragd van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,03 gEstimate: € 170 / 200 -
#79Karel Jan Van den Heuvel“Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.
Quelques natures mortes de fleurs. Huile sur papier.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Een neushoorn van gepatineerd brons.
Un rhinocéros en bronze patiné.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 420 / 450 -
#301Goebel, Germany“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 60 -
#312Hana Kago. Een bronzen keteltje, versierd met een vogeltje. Tijdperk Meiji.
Hana Kago. Un chaudron en bronze, décoré d'un oiseau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#119Salvador Dali“De klaagmuur”. Bronzen plaquette, met achteraan inscriptie Jerusalem 3000, Salvador Dali. Ingelijst.
Le Mur des Lamentations. Plaque en bronze, inscrite au dos Jérusalem 3000, Salvador Dali. Encadré.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 200 -
#394Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#124Rik Mulders“Koeien aan de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vaches à l'abreuvoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 260 cmEstimate: € 120 / 200 -
#9“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.
Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.
Un télescope réfracteur allemand avec boussole amovible. Avec boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120 / 200

