#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#560Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,40 ct. FVVS1. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,40 ct. FVVS1. et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
#175Een paar Adamstijl kandelaars in de vorm van korinthische zuilen. Sterling zilver, met makersmerk en gehaltemerk 0,925‰.
Paire de bougeoirs de style Adam en forme de colonnes corinthiennes. Argent sterling avec poinçon de maître et de titre 0,925‰.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 500 / 600 -
#315Een lot van zeventien boeken m.b.t antiek en verzamelen, alsook een groot lot veilingcatalogi.
Un lot de dix-sept livres sur les antiquités et les collections, ainsi qu'un grand nombre de catalogues de vente aux enchères.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#619Josée Maes“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Mobili ColomboEen gelakte brede spiegel met gebroken fronton en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.
Grand miroir laqué à fronton brisé et orné de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.No longer availableDim. 110 x 200 cmEstimate: € 400 / 600 -
#445“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100