Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven eenden, waarbij vijf gepolychromeerd houten, één van gips en één van aardewerk en messing. Twee hoofden gerestaureerd.

Een lot van zeven eenden, waarbij vijf gepolychromeerd houten, één van gips en één van aardewerk en messing. Twee hoofden gerestaureerd.

Lot de sept canards, cinq en bois polychrome, un en plâtre et un en faïence et laiton. Deux têtes restaurées.
Dim. h: 15 - 17 cm
SKU: 2501220348.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #442
    Salvador Dali

    “Epiphany” Een kleuren ets, genummerd 147/250.

    “Épiphanie” Une eau-forte en couleurs, numérotée 147/250.
    No longer available
    Dim. 50 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #528

    Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.

    Une table basse rectangulaire chromée avec deux plateaux en verre fumé.
    No longer available
    Dim. 37 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #61

    Een oude kruik van steengoed.

    Une vieille cruche en grès.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #518

    Een paar dekselpotten van chinees porselein.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #70

    Een 18 K geelgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une demi-alliance en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 1,93 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #373

    Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.

    Figurine en bois représentant une figure féminine. Travail indien. Sur un socle en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #268

    Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).

    Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).
    No longer available
    Dim. h: 17 - 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #424
    Utagawa Kunisada II
    Period: 1823 - 1880

    Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.

    Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #245
    Lalique, France

    Een kikker en een galopperend paard van gekleurd en gesatineerd kristal. Beide gemerkt.

    Une grenouille et un cheval au galop en cristal coloré et satiné. Les deux poinçonnés.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 11,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #113

    Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.

    Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #585

    “Amor”. Een metalen engel.

    “Amor”. Un ange de métal.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #364
    Olga Gavrilova

    “Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More