Similar lots by type
-
#2Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#55Een zilveren armband, versierd met ajourwerk en een centrale Lapis Lazuli, omringd met twee maal vier kleine exemplaartjes. 925‰.
Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.No longer availableDim. 75 gEstimate: € 150 / 200 -
#67Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.
Petite passoire à thé et deux fourchettes en argent Sterling.No longer availableDim. +/- 93 gEstimate: € 40 / 50 -
#231Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.
Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.No longer availableDim. 285 gEstimate: € 200 / 250 -
#297Een lot van twaalf appelvormige naamkaarthoudertjes van ivoor en zilver. We voegen er zeven peervormige en een appelvormig houdertje van zilver aan toe.
Lot de douze porte-carte en forme de pomme en ivoire et argent. Nous ajoutons sept porte-carte piriformes ainsi qu’un en forme de pomme en argent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#118Een kandelaar met twee lichtpunten en een solifiori van zilver. De eerste 185 g aan 925‰ zilver, de tweede Engels.
Candélabre à deux lumières 925‰ et un soliflore en argent. Le premier ± 185 g. Le deuxième aux poinçons anglais.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#712Nicolas Eckman“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#522H***“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1972 op verso.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé illisiblement et au verso daté 1972.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#497Zes diverse recipiënten met deksels van bewerkt hout. Oorspronkelijk boterpotten. Borana, Zuid-Ethiopië. We voegen er een bolle lederen tas aan toe, versierd met pareltjes.
Six récipients divers aux couvercles en bois travaillé. D’origine des beurriers. Borana, Ethiopie du Sud. Nous ajoutons un sac sphérique en cuir décoré de petites perles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#352Jean GovaertsPeriod: 1898 - 1985“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#63Een oude rood koperen klaroen.
Clairon en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#581Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin en Chinese tekens achteraan.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Texte chinois au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 320 / 380 -
#513Een zittende Boeddha en een voorstelling van Ganesh.
Bouddha assis et représentation de Ganesha.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#51Val St. LambertEen vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne, dans des coupes en argent, ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#281Een paar siervazen van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels en gedecoreerd met engeltjes in reliëf. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en régule à patine brune sur socles en marbre et décorés d’angelots en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#635“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Roëde”.
“Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: “Roëde”.No longer availableDim. 58 x 40,5 cmEstimate: € 300 / 400

