Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven, grotendeels gevulde Liebig-chromo-albums. We voegen er twee lege albums aan toe.

Een lot van zeven, grotendeels gevulde Liebig-chromo-albums. We voegen er twee lege albums aan toe.

Collection de chromos Liebig anciens dans leurs albums.
SKU: 2508200031.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    Bronzen carrouselpaard.

    Cheval de carrousel en bronze.
    No longer available
    Dim. 130 x 120 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #625

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    “Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.

    “Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #506

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een paar 22 karaats geel gouden trouwringen.

    Paire d’alliances en or jaune 22 K.
    No longer available
    Dim. 22,80 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #175

    Een paar 14 karaats wit en geel gouden manchetkopen van 11,40 g en bijpassende hemdenknoopjes 18 karaat van 3,32 g bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.

    Paire de boutons de manchettes en or blanc et jaune 14 K (11,40 g) et des boutons de chemise assortis 18 K (3,32 g) sertis de brillants ayant un poids toal de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.

    Collier en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 112,70 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #285

    Een lederen tweezitsbank.

    Canapé à deux personnes en cuir brun.
    No longer available
    Dim. b: 157 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.

    Tapis Persan en laine.
    No longer available
    Dim. 243 x 360 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 78 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749

    Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.

    Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More