#692Een replica van een Friese staartklok.
#613Bronzen carrouselpaard.
#625Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24“Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.No longer availableDim. 45 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#105Een paar 22 karaats geel gouden trouwringen.
Paire de boutons de manchettes en or blanc et jaune 14 K (11,40 g) et des boutons de chemise assortis 18 K (3,32 g) sertis de brillants ayant un poids toal de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.
#285Een lederen tweezitsbank.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#252Leonardo TorfsPeriod: °1927“Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 50 / 80 -
#749Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60