#265
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende ringen.
#717
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#245
Bague en or jaune 14 K et pendentif en argent, les deux sertis d’une améthyste (resp. 7 et 12 ct).No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#520
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
#398
Twee oude fototoestellen in lederen etui.
#630
Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.
#40
Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#326
Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).No longer availableDim. 56 x 150 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372
Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.
Table à petit déjeuner ronde en acajou.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 100 / 120