Other lots in this auction
-
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100/150 -
#873
Twee houten sigarenvormen.
Deux formes à cigares en bois.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#468
”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
”Grey’s Elegy”. Un livre de vers aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kilim noué main.No longer availableDim. 164 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250/300 -
#249Linteloo
Een lederen salon bestaande uit een tweezit, 220 x 100 x 70 cm, en een ligzetel 150 x 77 x 90 cm. Beide met een houten structuur bekleed met wit gecapitonneerd leder. Periode 1980.
Un salon en cuir comprenant un canapé à deux places, 220 x 100 x 70 cm, et une chaise-longue, 150 x 77 x 90 cm. Tout deux avec une structure en bois, revêtement en cuir capitonné. Période 1980.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#826
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 200/240 -
#512
Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100/140 -
#274
“Cathédrale d’Anvers”. Inkt en aquarel op papier. Getekend Eug. Timmermans, Géomètre - argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.
”Cathédrale d’Anvers”. Encre et aquarelle sur papier. Signé Eug. Timmermans, géomètre et argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.No longer availableDim. 102 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250