#536Een vintage lederen zeteltje.
#827Een paar bronzen vaasjes met reliëfdecor. Japans werk omstreeks 1900.
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
#880Een lot geslepen en ruwe diamant.
Un lot de diamants brut et taillé.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 400 / 500 -
#786HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
#655Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif spiral serti de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 700 / 800 -
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
#429Dirk Baksteen“Hoevezicht met twee bomen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd III/X.
”Vue fermière et deux arbres”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée III/X.No longer availableDim. 31 x 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#840Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct. en een in briolette geslepen gele beril van 4,97 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct et un béryl taille briolette jaune de 4,97 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 1400 / 1500 -
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65 / 75