#74Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#330
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 450/550 -
#665
#131
Een paar zilveren strooilepels. 800‰.
#333B.F.K.
Een aardewerken vaas met donkergroene Art Deco versiering en vergulde accenten.
Un vase en faïence, décoration Art Déco verte et accents dorés.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40/50 -
#567
Twee schotels van Imariporselein met gekartelde rand, versierd met bloemendecors.
Deux plats en porcelaine Imari, rebords dentelés, décorations de fleurs.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#11
Een gemarqueteerd naaikoffertje.
Un coffret à couture en marqueterie.No longer availableDim. 8 x 20 x 13 cmEstimate: € 25/35 -
#885
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
#402
Een originele affiche van de Burgerbescherming.
Une ancienne affiche de la Protection Civile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 55/60 -
#394Swarovski
Een lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.
#872
Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/70