Similar lots by type
-
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#783
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#752V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75/100 -
#204
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500/600 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#762Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#724L. Van Tolhuyzen
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#742
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#152
“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964
“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#774Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#777Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#569
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#244
“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#779
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#574Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#2M Ford
“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45/55 -
#772Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905
“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280/360 -
#550
Een paar ronde hoge tafeltjes in Régencestijl met drie poten, bronsbeslag en een marmeren blad.
Paire de hautes tables rondes de style Régence sur trois pieds, montures en bronze en tablette en marbre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 400/420 -
#547
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300/500 -
#457
Een bronzen meeuw met een klavertje vier. Gemonogrammeerd.
Mouette en bronze portant un trèfle à quatre feuille. Monogrammée.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#427
“Erotiek in de kunst”. Een kunstboek. Angelika Luthesius & Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.
“Erotiek in de kunst”. Livre d’art. Angelika Luthesius et Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#588
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200/240 -
#391
Een lot rood koper, bestaande uit een doofpot, een waterketel, een braadslede met deksel en een beddenpan.
Lot de cuivre rouge comprenant un étouffoir, une bouilloire, une rôtissoire couverte et une chaufferette.No longer availableDim. h: 17 - 30 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#347Rihouet à Paris
Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 100/160 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 2,05 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 16,57 gEstimate: € 2200/2400 -
#30
Een 14 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Pendentif en or blanc 14k serti de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 300/400 -
#98Wood’s Ivory Ware
Een Engels theeservies, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot, een gebakstolp, zes kopjes met ondertasjes (één ondertasje manco), zes bordjes en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine anglaise comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, une cloche à gâteaux, six tasses et soucoupes (une soucoupe manque), six assiettes et un plat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 - 13 cmEstimate: € 80/120