#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#331Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
#160Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#559“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 9/30 hors planche.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#381Een groot lot kunstboeken.
#116Een rechthoekige wandspiegel.
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,40 gEstimate: € 600 / 700