Other lots in this auction
-
#67Koperen pendule onder glazen stolp. Porseleinen wijzerplaat met bloemenmotief.
Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#701Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).No longer availableDim. l 28 Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#654Klaptafeltje met een gelakt Chinees decor op zwarte fond.
Une petite table à tablette rabattable, décor laque de Chine sur fond noir.No longer availableDim. 55 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Jan CockxPeriod: 1919 - 1980“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#122Venckeleer“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#167Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit twaalf grote en twaalf kleine lepels, twaalf grote en twaalf kleine vorken, vijf eierlepeltjes en een sauslepel.
Un service à couverts en argent 800‰ comprenant douze grands et petits couteaux, douze grandes et petites fourchettes, cinq cuillères à oeufs et une cuillère à sauce.No longer availableDim. +/- 2850 gramEstimate: € 750 / 850 -
#731Een warmhoudkom van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un bol/réchaud en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
Chaîne à maillons tissés en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#138Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture de cheminée en trois pièces en pierre de taille, comprenant une pendule et deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#567Een antieke zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha assis ancien en bronze.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200

