Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven mappen met Belgische postzegels

Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.

Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.
SKU: 1012190361.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #161

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #511

    Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.

    Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #401
    Royal Boch

    Een zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.

    Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #67

    Koperen pendule onder glazen stolp. Porseleinen wijzerplaat met bloemenmotief.

    Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #256

    Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.

    Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.
    No longer available
    Dim. Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #582
    Camiel Van Breedam

    “De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.

    ”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.
    No longer available
    Dim. 70 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #74
    Nestor Cambier
    Period: 1879- 1957

    “Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #243

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #393

    Twee boeken: - “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds. - “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.

    Deux livres: - “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds. - “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #610

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,88 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 1800 / 2000
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More