#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#679Jef De PauwPeriod: 1999-1930“Winters dorpsgezicht in het Waasland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village hivernale en Pays de Waes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#582Camiel Van Breedam“De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.
”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.No longer availableDim. 70 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Jan BurssensPeriod: 1925-2002“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 43 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#55Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#653Drie Chinese hoofden van aardewerk.
#49Strook Turnhoutse kant met personages.
Dentelle de Turnhout décorée de personnages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#71Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40 / 60