Similar lots by type
-
#612
“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Een lot van drie dekselvazen uit blauw en wit Chinees porselein. Decoratie met figuren. Onderaan gemerkt.
Lot de trois vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décoration avec personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 55/85 -
#511
Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210/230 -
#664
“Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.
"Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 35/45 -
#658
Een paar Chinees porseleinen vazen. Onderaan gemerkt. Gedecoreerd met personages en groene bladeren op gouden achtergrond.
Une paire de vases en porcelaine de Chine. Marqué en bas. Décor de personnages et feuilles vertes sur fond or.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60/100 -
#597
Een polychroom Chinees porseleinen dekselpot. Naar de famille rose. Met fabeldier op het deksel. Met vier decoratieve handvaten. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine polychrome. D’après la famille rose. Avec animal mythique sur le couvercle. Avec quatre poignées décoratives. Marqué en bas.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 45/55 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180 -
#604
“Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.
« Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25/35 -
#497
Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175/200 -
#364
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50/80 -
#481
Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
Bol en porcelaine de Chine noire à figures d'oiseaux verts, d'après la famille noire.No longer availableDim. Ø44cmEstimate: € 50/80 -
#636
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.
Une table basse rectangulaire en bois exotique sculpté avec plateau ajouré et deux tiroirs. Travail indien.No longer availableDim. 56 x 106 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#591
Lot 3 Chinese vazen, 2 gelijke items met markering onderaan, afgebeeld bloemen met vogels. 1 met vogels en tekens.
Lot de 3 vases chinois, 2 pièces identiques avec des marquages en bas, représentant des fleurs avec des oiseaux. 1 avec des oiseaux et des signes.No longer availableDim. h22,5cm x Ø22cmEstimate: € 100/150 -
#608
Een paar blauw geglazuurde beeldjes, tempelhonden/wachters, markering onderaan 213 & 257.
Une paire de figurines émaillées bleues, chiens/gardiens du temple, marquage en bas 213 & 257.No longer availableDim. h26cm x 10cmEstimate: € 30/40 -
#605
Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.
Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.No longer availableDim. H: 12-30 cmØ: 26-31 cmEstimate: € 35/50 -
#541
Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100/120 -
#501
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525/575 -
#573
lot van 2 Indonesische medicijnpotjes.
lot de 2 pots de médecine indonésiens.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80/90 -
#503
Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210/230 -
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#507
Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500/550 -
#607
Lot van 3 Imari porseleinen bordjes.
Lot de 3 assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø23cmEstimate: € 60/100 -
#595Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40/50 -
#603
Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45/55
Other lots in this auction
-
#78
Een Victoriaanse tafelklok. Slijtage aan de wijzerplaat.
Une horloge de table victorienne. Usure sur le cadran.No longer availableDim. H. cmEstimate: € 120/200 -
#665Mercator Fonds
Lot 7 kunstboeken; Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden, Vlaanderen en Engeland, Apocalypse, Galbert van Brugge, De Gouden eeuw van Antwerpen, De Hanze, Willem De Zwijger.
Lot 7 livres d'art en néerlandais; Peintres flamands du nord des Pays-Bas, de Flandre et d'Angleterre, Apocalypse, Galbert van Brugge, L'âge d'or d'Anvers, De Hanze, Willem De Zwijger.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#417
Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#646
Een hoekzit met rijkelijk gesculpteerde poten, gedragen door engelen. Met originele bekleding.
Siège d'angle aux pieds richement sculptés, portés par des anges. Avec rembourrage d'origine.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#327Römische Glashütte, Linz
Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#449
“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
"Scène de rencontre persane." Tangka sur toile.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#93
“Lorenzo di Medici, naar Michelangelo.” Bronzen beeldje.
"Lorenzo di Medici, d’après Michel-Ange." Statuette en bronze.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100/150 -
#178
Een plafonnier met een centrale coupe in de geest van Tiffany’s.
Un plafonnier avec une coupe centrale dans l'esprit de Tiffany.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 60/80 -
#77
Een lot Frans aardewerk, bestaande uit twee inktstellen en een olie- en azijnstelletje. Alles met recipiënten en stopjes. Vroeg XIXe eeuw.
Lot de poterie française, composé de deux sets d'encre et d'un set huile et vinaigre. Le tout avec récipients et bouchons. Début XIXème siècle.No longer availableDim. H: 6-16 cmEstimate: € 100/140 -
#409Jacques TroquetPeriod: 1890 - 1965
“De Verloren Zoon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd Amsterdam 1917.
"Le Fils Prodigue". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Daté au verso: Amsterdam 1917.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#401
Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30/35