Similar lots by type
-
#567
Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180/250 -
#641
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#611
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#749Royal Kentucky
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#577
Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200/250 -
#402
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#674
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#657
Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.No longer availableDim. Ø 8,5 cmEstimate: € 60/80 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270/320 -
#548
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#601
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550/650 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270/320 -
#449
Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#661
Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/250 -
#667
Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90/120 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#768
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#647
Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120/160 -
#671
Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#268
“De strijd”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Poitevin.
“Le combat”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre de Poitevin.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/180 -
#159N. De Merre
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#564
“Piccadilly Circus”. Een foto op plexiglas.
“Picadilly Circus”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 200/240 -
#334
“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Détail d’une oeuvre plus grande du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100/160 -
#478
Een lot van acht kleine vaasjes van Chinees en Japans porselein en aardewerk.
Lot de huit petits vases en porcelaine et faïence de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#117
Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.
Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#443
Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120 -
#219
“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450/550 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met één briljant van ± 0,05 ct.
Bague en or jaune 18 ct en forme de main sertie d’un petit brillant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 150/250 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750/850 -
#722Hilde Hendrickx
“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50/80