#21
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#803
#809
Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#233
Een waaier van struisvogelveren.
Eventail de plûmes d’autruche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#157
Twee koperen trapleuningen.
#621
Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
#301
Een kruisbeeld van diverse houtsoorten met sober inlegwerk in de voet en een fijn gesculpteerde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois différents incrusté dans la base. Corpus finement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#11
Een schotel van blauw en wit Delfts aardewerk, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. We voegen er een recente Delftse schenkkan aan toe.
Plat et cruche en faïence bleue et blanche de Delft à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
#271
Een marmeren kom op bijpassende schaal.
#631
Een kruik van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.
Cruche en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#394Louis Icart
“Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#793Val St. Lambert
#87
Engelse tafelklok Edwardian met slinger en sleutel.
Pendule de table anglaise d’époque Edwardian avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 80 / 120