Similar lots by type
-
#964Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#583Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600 / 800 -
#227“Arts”. Een beeld van donkergepatineerd zamak naar een werk van Arthur Waagen. Restauratie aan het beeldje op de knie van de kunstenaar.
“Arts”. Sculpture en régule à patine foncée d’après une oeuvre de Arthur Waagen. Restauration à la statuette sur le genou de l’artiste.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#830Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.
Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#970Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211Cormann & Cie.Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1114Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#636Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150 / 250 -
#840Een lot brons, bestaande uit een ketel met een reliëfdecor en een kerkbel. We voegen er een antropomorfe aquamanile aan toe met opschrift “Deus et Lumen MDLXXV”.
Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#188“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#198“Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
“Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 600 / 650 -
#963Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#845Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#989“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#965Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#181Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1107Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160 / 200 -
#979Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1000“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120 / 200 -
#601Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.
Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 950 -
#943“Victorie”. Een beeld van bruingepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Victoire”. Une statue en alliage de zinc. XIXième.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400 / 500 -
#985Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#994Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 180 -
#945Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#208Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.
Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 320 / 400 -
#1099Een theepotje en een dekseldoosje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een olifant en een konijn en een meisje met een pop op een trommel. Onderaan gemerkt.
Une théière et une boîte en porcelaine polychrome en forme d’un garçon jouant avec un éléphant sur roulettes et un lapin et d’une fille tenant une poupée sur un tambour. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#829MeissenEen paar beeldjes van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje en een jongen met een mand. Onderaan gemerkt.
Paire de statuettes en porcelaine polychrome en forme d’une fille et d’un garçon au panier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351Een eikenhouten kastje met vier laden op gedraaide pootjes.
Petit meuble en chêne à quatre tiroirs et aux pieds tournés.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1084Een klassieke herenbuste in XVIIIe eeuwse klederdracht van gepolychromeerd aardewerk.
Buste d’homme classique dans le style du XVIIIe siècle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1118Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250 / 280 -
#849“Elegante dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. Spaans of Italiaans.
“Jeune élégante”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#8Jardinière van Belgisch aardewerk met koperen montuur. Omstreeks 1900.
Jardinière en faïence belge à monture en cuivre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#592“De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.
“Les fumeuses de cigares”. Triptyque en plexiglas représentant trois Cubaines.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 300 / 340 -
#348Een juwelenkistje in de vorm van een miniatuur rolbureau.
Coffret à bijoux en forme d’un bureau américain miniature.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een lot van vier verschillende gefineerde doosjes, waarvan één met een muntstuk in het deksel.
Lot de quatre boîtes différentes en bois de placage dont une décorée d’une pièce de monnaie dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 120 / 200

