Similar lots by type
-
#11
Een lot varia, bestaande uit een klein bronzen beeldje van een musicerende pierrot uit de art decoperiode, een bronzen stempel, een zilveren doopbekertje, enkele oude munten, een koperen bas-reliëf van het laatste avondmaal, manchetknopen, enz.
Lot varié comprenant une statuette en bronze représentant un Pierrot musicien d’époque art déco, un cachet en bronze, un gobelet en argent, quelques pièces de monnaie anciennes, un bas relief en cuivre représentant la dernière cène, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#450
Een groot lot varia, waaronder aardewerk, beelden van kunststof en composiet, een lampje, potjes, een spiegel met een afbeelding van Medusa, enz.
Grand lot varié dont faïences, statuettes en plastique et composite, une petite lampe, des pots, un miroir représentant Méduse etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#685
Een lot varia, bestaande uit oude postkaarten en foto’s, enkele boeken en een album van Chocolade Jacques.
Lot varié comprenant des cartes postales anciennes et des photos, quelques livres et un album de la Chocolaterie Jacques.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#496
Een armstoeltje, een hoekstoeltje en een houten vat op pootjes.
Un petit fauteuil, une chaise d’encoignure et un tonneau en bois sur pieds.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#46
Een rechthoekige plantenstaander met dwarsverbinding, de zijpanelen versierd met bas-reliëfs met bloemen van gedreven geel koper.
Un piédestal avec entretoise, décoré avec des bas-reliefs avec fleurs en cuivre jaune.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 50/80 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#21Val St. Lambert
Twee verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#238
“Dansend naakt”. Een bronzen beeldje met tweekleurig patina op marmeren voetstuk in art decostijl.
“Nu dansant”. Statuette en bronze à patine bicolore sur base en marbre de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/160 -
#167
“Dame met bloemenmand”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Dame au corbeille de fleur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre par A. Moreau.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100/150 -
#308
Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.
Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#538
Een grote Turkse samovar van verzilverd metaal.
Grand samovar turque en métal argenté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 220/240 -
#600
Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000/2200 -
#253
“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#44H. Yaloustchenko
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.
Putto en porcelaine monochrome blanche. Réparation à l’aile.No longer availableDim. H 13,5 cmEstimate: € 24/30