#11Een lot varia, bestaande uit een klein bronzen beeldje van een musicerende pierrot uit de art decoperiode, een bronzen stempel, een zilveren doopbekertje, enkele oude munten, een koperen bas-reliëf van het laatste avondmaal, manchetknopen, enz.
Lot varié comprenant une statuette en bronze représentant un Pierrot musicien d’époque art déco, un cachet en bronze, un gobelet en argent, quelques pièces de monnaie anciennes, un bas relief en cuivre représentant la dernière cène, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#450Een groot lot varia, waaronder aardewerk, beelden van kunststof en composiet, een lampje, potjes, een spiegel met een afbeelding van Medusa, enz.
Grand lot varié dont faïences, statuettes en plastique et composite, une petite lampe, des pots, un miroir représentant Méduse etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#496Een armstoeltje, een hoekstoeltje en een houten vat op pootjes.
#409Een lot varia, bestaande uit en dienblad, een vaasje, een kom, een gestileerd Lievevrouwenbeeld, een schaaltje, twee bronzen kommetjes, een klein maskertje, een bal met olifantjes en een asbak van cloisonné.
Lot varié comprenant un plateau, un petit vase, un bol, une statuette de la Vierge stylisée, un petit plat, deux petit bols en bronze, une masque miniature, une balle aux éléphants et un cendrier en cloisonné.No longer availableEstimate: € 25 / 35
#115No 4711Een fles eau de Cologne van 800 ml in originele gesloten verpakking.
#65Cacharel The Aztec BirdEen vaporisator eau de toilette voor mannen van 100 ml en geparfumeerde zeep in cadeau verpakking.
Un vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 100 ml et un savon parfumé dans un emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#704Twee beeldjes van gebeeldhouwd steen. Taino, Caraïben.
Deux statuettes en pierre sculptée. Taino, Caraïbes.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81LimogesPaar porseleinen vazen met afgeplatte buik en oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine aux panses aplaties. Anses en forme de cols de cygnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#654Drie reproducties en een foto.
Trois reproductions et une photo.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#500Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
#345Offerblok van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Boîte offertoire en chêne sculpté de style gothique.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#73Een vaas van Imariporselein met koperen montuur en voet. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs et deux portes pleines. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 216 cmEstimate: € 100 / 120