Similar lots by type
-
#409
Een lot varia, bestaande uit en dienblad, een vaasje, een kom, een gestileerd Lievevrouwenbeeld, een schaaltje, twee bronzen kommetjes, een klein maskertje, een bal met olifantjes en een asbak van cloisonné.
Lot varié comprenant un plateau, un petit vase, un bol, une statuette de la Vierge stylisée, un petit plat, deux petit bols en bronze, une masque miniature, une balle aux éléphants et un cendrier en cloisonné.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#11
Een lot varia, bestaande uit een klein bronzen beeldje van een musicerende pierrot uit de art decoperiode, een bronzen stempel, een zilveren doopbekertje, enkele oude munten, een koperen bas-reliëf van het laatste avondmaal, manchetknopen, enz.
Lot varié comprenant une statuette en bronze représentant un Pierrot musicien d’époque art déco, un cachet en bronze, un gobelet en argent, quelques pièces de monnaie anciennes, un bas relief en cuivre représentant la dernière cène, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#496
Een armstoeltje, een hoekstoeltje en een houten vat op pootjes.
Un petit fauteuil, une chaise d’encoignure et un tonneau en bois sur pieds.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#450
Een groot lot varia, waaronder aardewerk, beelden van kunststof en composiet, een lampje, potjes, een spiegel met een afbeelding van Medusa, enz.
Grand lot varié dont faïences, statuettes en plastique et composite, une petite lampe, des pots, un miroir représentant Méduse etc.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#488
Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
Lot de cinq haches africaines à manches en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#495
Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#571
Een cachepot van Imariporselein met hexagonale vlakken.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux cartouches hexagonales.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#600
Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000/2200 -
#515
Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#347Val St. Lambert
Een roze en een lichtgroene kristallen vaas en een schaal, eveneens lichtgroen in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal et plat. Colorés vert clair dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#692
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en drie kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et trois candélabres. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/300 -
#100
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#67Limoges
Paar porseleinen kruiken met stop met beursvormige buik. Onderaan gemerkt.
Paire de cruches boursiformes en porcelaine aux bouchons. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#338
Sierstuk van aardewerk in groen en bruin. Getorst handvat. Gesigneerd Alexander.
Pièce décorative en faïence verte et brune. Anse torsadée. Signée Alexander.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 35/40 -
#592
Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100