Similar lots by type
-
Een lot varia bestaande uit een aardewerken kruikje en pique-fleurs, een kalebas en een rond lederen doosje met daarin een kleine Madonna met Kind van gepolychromeerd aardewerk (vermoedelijk XVIIde eeuw).
No longer available -
#393
Een bureauset van verguld zilver in etui bestaande uit een pen en een briefopener. We voegen er een handspiegel aan toe.
Garniture de bureau en vermeil. Dans un étui et comprenant une plume et un coupe-papier. Nous ajoutons un miroir à main.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#8
Een lot varia bestaande uit een aardewerken kruikje en pique-fleurs, een kalebas en een rond lederen doosje met daarin een kleine Madonna met Kind van gepolychromeerd aardewerk (vermoedelijk XVIIde eeuw).
Lot varié comprenant une cruche en faïence, un pique-fleurs, une gourde et une boîte ronde en cuir contenant une petite Vierge à l’Enfant en grès polychrome (probablement du XVIIe siècle).No longer availableEstimate: € 25/35 -
#399
Lot varia met o.a. een roodkoperen waterketel, drie houten speculaasvormen en twee glasraampjes.
Lot varié contenant e.a. une bouilloire en cuivre rouge, trois moules à spéculoos en bois et deux petits vitraux.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#733
Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
Maquette en bois d’un trois mats dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#383
Een groot gevarieerd lot met dozen, pennen, een heupfles, een scheermesjesslijper van het merk Siemens, een benen schoentrekker en dito veterhaak, een chronometer, zilveren munten, bronzen penningen, speldjes, zakhorloges (schade), een pince-nez, foto’s van de wereldtentoonstelling van Antwerpen, een geldkistje enz.
Un grand lot varié: des boîtes, des plumes, une flasque de poche, etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#58
Een gevarieerd lot, bestaande uit een gedeelte bestek, benen servetringen, doosjes van zilver en verzilverd metaal, enz...
Lot varié comprenant une partie de couvert, des ronds à serviettes en os, des boîtes en argent et en métal argenté etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#84
Een gevarieerd lot kaders, bestaande uit schilderijtjes, tekeningen, reproducties, enz...
Lot varié de cadres contenant des petites peintures, des dessins, des reproductions etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#771
Een lot Aziatisch varia bestaande een pennendoos en een servetring van zwartgelakt hout, een schaaltje van email op rood koper en een XIXde eeuws dominospel in een doosje van zwart gelakt hout waarvan het deksel is versierd met een haas in bas-reliëf.
Lot comprenant une boîte à plumes, un rond de serviette en bois laqué, un petit plat en émail sur cuivre rouge et un jeu de domino en bois et os, dans une boîte laqué décorée d’un lièvre.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#585
Grote Chinese propagandistische poster: 86CEFG-560, “Keep the country in heart and the whole world in mind”. Omstreeks 1970.
Grande affiche propagandiste chinoise: 86CEFG-560, “Keep the country in heart and the whole world in mind”. Vers 1970.No longer availableDim. 106 x 77 cmEstimate: € 200/300 -
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#307Capodimonte
Een kandelaar van wit en verguld porselein, versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf. Gemerkt.
Candélabre en porcelaine blanche et dorée décoré de fleurs polychromes en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/50 -
#28
Een vrouwenfiguur en een mannenfiguur van terracotta naar de Tang-dynastie. We voegen er een Aziatisch godsbeeld van gegoten steengoed op sokkel aan toe.
Homme et femme en terre cuite d’après la Dynastie T’ang. Nous ajoutons une divinité asiatique en composite sur socle.No longer availableEstimate: € 160/220 -
#391
Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 20/40 -
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#23
Een lot strips bestaande uit zeven albums van Kuifje, een album van Jo, Suus en Jokko (”Het testament van Mr. Pump”) en twee albums met ingebonden nummers (jaargang 1964 en 1969) en acht losse uitgaven van het weekblad Kuifje (1969 en 1970).
Lot de bandes dessinées comprenant sept albums de Kuifje, un album de Jo, Suus et Jokko (Het testament van Mr. Pump) et deux albums aux numéros reliés (années 1964 et 1969), ainsi que huit numéros non reliés de l’hebdomadaire Kuifje (1969 et 1970).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Collier à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 62,65 gEstimate: € 1300/1400 -
#770Trophée Lancôme
Twee vaporisators eau de toilette van telkens 75 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette, chaque fois 75 ml dans emballage fermé.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#246
Een eikenhouten sideboard in Engelse stijl met drie laden en messingen trekkers. XIXe eeuw.
Dressoir en chêne de style anglais ouvrant à trois tiroirs aux poignées en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 172 cmEstimate: € 100/150 -
#725
Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260/280