#661Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30 / 40
#252Elf Delftse tegels met diverse decors. Omstreeks 1800.
#519H. Veldeman“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#494“Herenportret naar de vroege XIXde eeuw”. Olieverf op doek.
“Portrait d’homme d’après le début du XIXe siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#717Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Fauteuil chinois en bois de fer richement sculpté décoré de dragons.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#769Een plantenstaander van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout, versierd met voluten.
Piédestal en bois sculpté noirci décoré de volutes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771Een koperen jardinière met versierselen (een engeltje op een dolfijn en twee sint-jacobsschelpen) en twee oren van brons.
#256Een tweedeurs vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Vitrine basse à deux portes vitrées. Chêne richement sculpté dans le style Renaissance.No longer availableDim. 160 x 146 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje in Régencestijl met aan de zijkanten twee laden.
Meuble d’appoint en acajou de style Régence. Deux tiroirs dans les côtés.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een metalen luchter met acht lichtpunten en met kristallen pendeloques.
#304J. Libras“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage rupestre”. Huile sur carton. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 200