Similar lots by type
-
#758
Een koffer met een verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken.
Ménagère contenant un couvert en métal argenté. Complet pour douze personnes avec couverts de service.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#712
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, kannetjes, een ijsemmertje, kommetjes, een mandje, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des plats, des verseuses, un seau à glace, des bols, un panier etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#661
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#187
Een groot en gevarieerd lot eieren, waaronder dekseldoosjes, muziekdoosjes, enz.
Grand lot varié d’oeufs dont boîtes, boîtes à musique etc.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#386
Armstoel van gebeeldhouwd notenhout met voluutpoten. Mosterdkleurige fluwelen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté aux pieds volutes. Recouvert de velours de couleur moutarde.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#742
Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#161
Twee bronzen 17de eeuwse kandelaars.
Deux bougeoirs en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 180/250 -
#487
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels naar het famille rose porselein.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome aux fleurs et oiseaux d’après la famille rose.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#588
Een servies van Doorniks porselein. Begin XXe eeuw. Eén terrine gerestaureerd. Bestaande uit: 1 grote schotel ovaal (40 cm), 1 grote schotel ovaal (36 cm), 1 ronde schotel (26 cm), 1 kom met deksel (22 cm), 1 kom met deksel (kom gebarsten), 3 diepe borden, 24 platte borden, 5 dessertborden.
Partie de service en porcelaine de Tournai. Début du XXe siècle. Une terrine restaurée. Comprenant: 1 grand plat ovale (40 cm), 1 grand plat ovale (36 cm), 1 plat rond (26 cm). 1 légumier couvert (22 cm). 1 légumier couvert (fissure), 3 assiettes profondes, 24 assiettes plates, 5 assiettes à dessert.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#77
Een aardewerken vaas, versierd met hulstbladeren in reliëf in een fries. Tijdperk art deco.
Vase en faïence décoré d’une frise de feuilles de houx en relief. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#311Boch La Louvière.
Twee aardewerken vaasjes met een meerkleurig decor op gele fond. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco. Kleine schilfers onderaan.
Deux petits vases en faïence à décor polychrome sur fond jaune. Marque sous la base. Epoque art déco. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#418
Een buikvaas van Chinees famille-jauneporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Zwaar beschadigd bovenaan.
Vase pansu en porcelaine famille jaune décoré de fleurs. Travail chinois. Marque sous la base. Col cassé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#720Naïn
Rond Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient rond en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. Ø 70 cmEstimate: € 60/100 -
#797
Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.
Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h:70 cm.Estimate: € 40/60 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 3,00 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 1500/1600