#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#51Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
”Scène au café”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
#158Een brede houten tuinbank.
#80Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500