#618Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
#127Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
#456Een Caucaze karpet van wol.
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#722Edel“Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.No longer availableDim. 35 x 35 & 52 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65