Other lots in this auction
-
#746
Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511
Een Chinees vaasje van groengrijs crackleware. Onderaan gemerkt.
Petit vase de Chine en crackleware gris-vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242
Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.
Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.No longer availableDim. 199,73 gEstimate: € 80 / 120 -
#812
Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#595
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#815
Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387
Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#73
Een rijkelijk versierde coupe en een schelpvormig wandschaaltje van meerkleurig aardewerk van Rouen. We voegen er een majolica bord van Talavera aan toe.
Une coupe richement décorée et une coupelles en forme de coquillage en faïence de Rouen. Nous ajoutons une assiette majolique de Talavera.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385
Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.
Un lot de six verres en cristal incolore sur pied. Vers 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#462Floris Jespers
“Moi et la Mer”. Droge naald. Genummerd 4/30 en buiten de plaat gesigneerd.
”Moi et la Mer”. pointe sèche. Numérotée 4/30 et signée hors planche.No longer availableDim. 7 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63
Een bronzen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à quatre bras décorés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met vier poten in kruisverbinding.
Une table octogonale en chêne sculpté, style Renaissance, a quatre pieds en croix.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 84 cmEstimate: € 200 / 240